(c) 2016, izstradāja DSP

Ūdensvīrs (20.I -19.II)

Trešā Gaisa stihijas zīme. Simbols – zināšanu ūdens, kas līst pār cilvēci. Izteiktu polaritāšu un galējību zīme. Tiekšanās pēc jaunām zināšanām. Mijiedarbība globālā līmenī. Atbilstošajā psiho tipā aktīvu, dzīvīgu pozīciju, neatkarību, ekstravaganci. Tiekšanās uz augstiem un globāliem mērķiem.

Šī zīme saistīta arī ar nervu sistēmu. Ūdensvīrs – augstākās sadarbības zīme.

Zīmes valdošās Planētas  - URĀNS, SATURNS.
 
DOMINĒJOŠĀS RAKSTURA ĪPAŠĪBAS
 
Optimisms                                                     Objektivitāte, taisnīgums
Intelektualitāte                                               Pesimisms          
Draudzīgums                                                  Inertums
Pieklājība                                                        Tieksme uz dumpi
Attīstīta intuīcija                                             Neprognozējamība
Obligātums                                                     Vēsums
Analītisks prāts                                               Ekscentriskums
Loģiskums                                                      Vienaldzība
Vērīgums                                                        Kaprīzums
Lēnprātība                                                      Valdonība
Humānisms                                                     Fanātisms
                                                                       
 
 
PAŠREALIZĀCIJA UN VESELĪBAS PROBLĒMAS
 
Ūdensvīri kopš dzimšanas apveltīti ar vērīgumu, pastāvību, obligātumu, raksturojas ar filozofisku objektivitāti un neatkarību no apstākļiem. Viņiem ir ļoti attīstīta intuīcija un spēcīgi izteikta apkārtējās vides izjūta; dvēseles īpašības nepakļaujas prātam. Bieži vien viņi izjūt neapzinātu satraukumu, bažas un baidās no drūmām priekšnojautām. Viņiem nepieciešams savākt visus garīgos spēkus un sakoncentrēt psihisko enerģiju, lai risinātu nenoteiktības un pieņemtu pamatotu lēmumu; tad viņi ir spējīgi „kalnus gāzt”.

Ūdensvīriem piemīt „garīgās veltes” – noteikts psihiskās enerģijas veids, kas ļauj sevi izpaust sabiedriskajā darbībā. Tur viņi var neņemt vērā sabiedrības morālās un politiskās vērtības un dedzīgi pieņemt radikālas idejas, nereti tādā veidā kļūstot par dumpiniekiem. Savu nozīmību Ūdensvīrs izjūt korporatīvās saitēs, starp domubiedriem un draugiem, vadot organizāciju vai grupu, kas, viņaprāt, atspoguļo progresu un absolūto patiesību.

Katrs Ūdensvīrs ir dzimis dziednieks, kaut arī daudzi to neapzinās. Viņš var nomierinoši ietekmēt draugus un domubiedrus, emocionāli satrauktus cilvēkus.

Ūdensvīra vājums – solījumu nepildīšana. Tas notiek no intelektuāļiem raksturīgas „nevīžības”, no pārlieka noguruma. Un bieži vien, ja viņu uzsāktā lieta nav pa spēkam, viņi svārstās, pauž pesimismu un bēg no realitātes

Astrologi rekomendē Ūdensvīriem stingrāk stāvēt uz zemes, attīstīt savstarpēju izpratni un rūpes par tuvākajiem, izvairīties no pārlieka dumpinieciskuma un ekscentrisma.

Šī ir vitāla zīme.  Tā ir cieši saistīta arī ar prāta dzīvības enerģiju, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai prāts būtu brīvs no bažām un satraukumiem. Nepieciešams uzturēt labu asins sastāvu, uzreiz reaģēt, ja mainās tās sastāvs. Vāja asins cirkulācija noved pie  slimībām, krampjiem, varikozem un tromboflebītiem