(c) 2016, izstradāja DSP

SKORPIONS (24 X - 22 XI )

Otrā Ūdens stihijas zīme. Simbols – skorpions; otrs simbols – ērglis. Šo zīmi saista arī ar Fēniksu, kas atdzimst no pelniem. Nereti saka, ka Skorpions ir robeža starp šo un citu pasauli. Zīmei raksturīga spēja ilgi cīnīties, spēcīga griba, noslēpumainība. Atbilstošā psihotipā dod emocionalitāti, noslēgtību, spēju pielāgoties un izrādīt pretestību ārējiem apstākļiem, pašatjaunošanos. Nosliece uz risku. Projicējas uz dzimumorgāniem un izvadorgāniem. 
„Skorpions – vairošanās zīme – ir arī nāves māja. Krāšņa puķe savā attīstībā sasniegusi aromāta spēka pilnbriedu un saņēmusi apaugļojošo bultu, tajā pašā brīdī sāk mirt. Dodami dzīvību saviem bērniem, mēs sākam gatavoties nāvei.” (Н. Уранов «Об астрологии, с. 26).
 
Skorpions – „Čūska – apslēptās garīgās gudrības simbols”. Ir trīs dažādi Skorpiona simboli: 
• Tarantuls – māņu un sagrozījumu simbols, indīga kukaiņa simbols
• Čūska - gudrības simbols „Ureus” Čūskas-Skorpiona zīme uz galvas 
• Ērglis – okultās iniciācijas zīme, lidojošais ērglis – putnu karalis. 


Planēta «Mājvieta» - MARSS 
Planēta „Izdzīta” - VENĒRA 
Energokanāls – NIERU KANĀLS 
Vajadzība: ēdiens, kas satur kalcija sulfātu, В, С, Е vitamīnus
DOMINĒJOŠĀS RAKSTURA ĪPAŠĪBAS
Vērīgums, asums Noslēgtība
Meklējumi Aizdomīgums
Griba Neapdomība
Mērķtiecība Egoisms
Centīgums Riskantums
Kaislīgums Nevērīgums
Spēja dziedināt Apsēstība ar mānijām
Godīgums Tieksme uz iekāri
Iedvesma Dusmas, niknums
Uzticamība Nepastāvība
Temperamentīgums Greizsirdība
Paškritika Nodevība
Slimīga patmīlība
PAŠREALIZĀCIJA UN VESELĪBAS PROBLĒMAS
Viņš ir mērķtiecīgs, ar lielu gribasspēku; ja ķeras pie lietas, tad no visas sirds, iedvesmojot arī citus, kamēr pats nebūs sasniedzis savu mērķi. Savu vērtību apzinās, ja apkārtējie novērtē viņu pārākumu un entuziasmu. Viņš ir ļoti egoistisks, bet savas domas, jūtas un rīcību nodod godīgai kritikai. Zina sev cenu, līdz ar to neuztver ne glaimus, ne nopēlumus, ir noslēgts un aizdomīgs. Īpaši grūti Skorpionam ir piedot citiem, kas grēkojuši attiecībā pret viņu; viņš var pat atriebties.
Skorpions, kas zaudējis garīgo līdzsvaru, ir noslēgts, dusmīgs un indīgs. Tie, kuriem izdodas savienot garu un saprātu, uzlido garīguma virsotnēs un dzīvē sasniedz apskaužamu stāvokli. Skorpioni ir labi ģimenes cilvēki un bērnus audzina saskaņā ar senu gudrību, ka iemācīt ir vieglāk, parādot personīgo piemēru. Daudzu Skorpionu bērni lepojas ar saviem vecākiem un ņem no viņiem piemēru.     
Skorpionu var aizraut okultās zinības, t.i., viņš visu dzīvi izrādīs interesi par visu noslēpumaino, par dzīvi un nāvi. Viņā ir dziednieka spējas, kas var labvēlīgi ietekmēt viņa paša veselību – gan fizisko, gan garīgo -, kā arī var palīdzēt citiem. Okulto zinību studēšana ļauj Skorpionam mainīt savu neveselīgo dzīves veidu un dod vērtīgas praktiskas atziņas. . 
Skorpiona veselībapilnībā atrodas viņa paša varā. Viņš pats var savi sagraut ar drūmām, dusmīgām domām un briesmu ignorēšanu, kā arī izdziedināt, sakopojot savu spēcīgo gribu. Viņam no dzimšanas dotas lielas dzīvības enerģijas. Labi pārcieš stresus, ilgu slodzi un slimības.
Lieliskas reģenerācijas spējas, ātra vielmaiņa, kas atkarīga no šķidrumu daudzuma un sastāva organismā. Viņiem raksturīgs ciesties līdz pēdējam brīdim, tādējādi ielaižot slimību vēl dziļāk. Iekaisuma procesu un slimību gaita ir spēja, bet ātra. 
Skorpioni neuzticas ārstiem, cenšas nepievērst uzmanību slimībām. Viņi ir pacietīgi un izturīgi, viņiem ir augstas organisma pretošanās spējas. 
Šīs zīmes cilvēki ir pakļauti hepatītam, urīnpūšļa traucējumiem, īslaicīgām epilepsijas lēkmēm, cirkšņa trūcei un dzimumorgānu problēmām. Skorpionu sievietes biežāk nekā citas cieš no nervu saslimšanām. 
Tomēr Skorpioni ātri izveseļojas, ja ap viņiem netiek celta panika. Ja viņus atstāj vienus, viņi spēj izvilkt enerģiju no dzīlēm un ātri atveseļojas, ja pilnībā atslābinās un optimistiski skatās nākotnē. Aizsargspējas izpaužas tik stipri, ka dažreiz pietiek tikai ar maigas iedarbības līdzekļiem, zāļu tējām, ārstnieciskajām vannām – viss atkarīgs no Skorpiona garīgā stāvokļa un kopējā noskaņojuma.