(c) 2016, izstradāja DSP

Saules ieiešana Auna zīmē

Līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē 2016. gada 20. martā plkst. 6:30, sākas jaunais astroloģiskais gads un Pavasara Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem pavasara Saulgriežiem. Astroloģiskā gada sākumā mainās arī gadu pārvaldošā planēta ,ieslēdzās Marsa gads līdz 2017. gada  20. martam.
No 2017. gada 20. marta plkst 12:29 pēc Magu zvaigznes sākās Saules gads.
Saules gads - 

Magu zvaigzne

  • Bētlemes vai Ziemassvētku zvaigzne- visbiežāk saukta par Magu zvaigzni ir sens un nozīmīgs simbols astroloģijā.

2017.gada pārvaldniece - Saule

Saules gadi- 2010. un 2014.
Minerāli- dimants, rubīns, topāzs, hrizolīts un hiacints.
Augi- vīnogas, lauru koks. 
  • Saule - garīgais, fiziskais, enerģētiskais centrs, cilvēka garīgā sākotne, gaisma un enerģija. Saule simbolizē dzīvību.
  • Saules astroloģiskais aspekts -personības būtība, ego, pašapziņa, cilvēka individualitāte, vīrišķais, valdošais, karsts.
  • Saules kabalistiskais aspekts- visa garīguma avots, Saule- dzīvības, gaismas un mīlestības templis.
  • Ezoterikā Saule iemieso erceņģeli Mihailu, kurš uzvarēja sātanu. Saule simbolizē pozitīvo, agresīvo, kontrolējošais kosmiskais spēks.
  • Intelektuālais aspekts- pārvalda augstākās ambīcijas, kā arī morālās kvalitātes: gara spēks, pašpietiekamība, cerība, godīgums, sirdsapziņa.
  • Saules gadā dzimušie ir līderi- lepni, ambiciozi, augstsirdīgi, pašapzinīgi, aktīvi, apliecina radošu spēku.
  • Saule nosaka un ietekmē cilvēka dzīves spēka enerģiju. 
  • Saules gadā cilvēkā rodās aktivitāte, radošums, pašpārliecinātība, autoritārisms, daudz mīlestības, patīk greznums, cēlums un diženums. Gads cilvēkam dod iespējas atklāt talantus, realizēt sen iecerētus, radošus projektus, spēju kļūt par līderi.
  • Saules gadam raksturīga gaisma, enerģija, spēks, mērķtiecīgums, tajā skaitā rūpniecībā un ekonomikā. Jaunas oriģinālas veco ideju realizācijas iespējas.

KAS IR ZODIAKS?

Zodiaka svarīgums cilvēka dzīvē zināms jau sen un nav šaubu par tā ietekmi uz cilvēka likteni. Bet ir teikts, ka atslēga, kas atvērs Zodiaka noslēpumus, jāpagriež septiņas reizes.
 
Vārds „zodiaks” cēlies no grieķu valodas „dzīvnieku aplis”. Šādu vārdu senie astronomi deva nekustīgo zvaigžņu lentai, kuras platums ir ap 160 un kas apjož Zemi. Zodiaka dalījums 3600 ap 170. gadu p.m.ē. minēts grieķu matemātiķa Hipsikla darbā „Anaphorikos”. Dalījumu 12 zonās 150 gadā p.m.ē. ieviesa grieķu astronoms Hiparhs, un viņš tās nosauca galvenā zvaigznāja vārdā, kas bija šajā zonā. Šīs 300-īgās 12 daļas nosauca par Zodiaka Mājām. Saule viena gada svētceļojumā iziet katru no tām. Zvaigžņu grupās bija saskatāmi izdomāti personāži, kas ārēji bija līdzīgi dzīvniekiem. Šī teorija var būt pieņemama tikai tad, ja ar „ganiem”, kas vēroja debesis, mēs saprotam senos priesterus. R.Peins Naits raksta: „Emblēmas nozīme, kurā tiek izmantoti dažu dzīvnieku tēli, bija tikai kā pamats vispārinājumam, kas kļuva par pamatu iztēlei. Un tapēc ir skaidrs, ka zvaigžņu kombinācijām, kas nosauktas dzīvnieku vārdos, nebija nekāda sakara ar šiem dzīvniekiem, un tie bija tikai kā zīmes, kas tika vienprātīgi pieņemtas, lai apzīmētu dažādas debess daļas, un veltītas atspoguļojamajiem atribūtiem.”

AUNS

Auns ir priekšgalā visam debesu ganāmpulkam, kas veido zodiakālo lentu. Vēl pirmskristietības periodā pagāni pielūdza šo zvaigznāju. To sauca par Lielo jēru un Glābēju, kam jāglābj cilvēce no tās grēkiem. Sauca par „Dieva jēru, kas uzņēmies pasaules grēkus”. Tāds vārds dots Saulei, kurai katru gadu jādzimst Ziemeļu puslodē Auna zīmē, kaut gan, ņemot vērā Zemes precesijas kustību, tā, protams, parādās Zivs zīmē.

Zodiaka zīmes sākas ar Aunu – ar pavasara ekvinokcijas punktu, kad dienas garums ir vienāds ar nakts garumu, kas Zeme atrodas Saules un Mēness (nakts) spēku līdzsvara ietekmē. Tādējādi katra Zodiaka zīme atšķiras no citas ar Saules staru daudzumu un virzienu. Saules staru daudzums Auna zīmē ir tāds pats kā Svaru zīmē, taču Auna zīmē šie stari „aust”, bet Svaru zīmē – „riet”, Auna zīmē - uzbrūk, Svaru zīmē atkāpjas, atstādami pozīcijas Saturnam – Nāves valdniekam...” (14.10.77 «Жемчуг исканий»).

„Dzīvības spēks kulminē zemes Zodiaka pirmajā zīmē – Aunā. Šo zīmi pārvalda Marss, kas pauž dinamisku Saules ceturto principu. Dzīvība dodas Sākotnēm savienojoties, tāpēc Marsu uzskata par kaisles planētu – enerģijas pievilkšanos, kas virzīta uz dzimumorgānu saplūšanu. Saule – dzīves kosmiskās enerģijas nesēja, tāpēc tā eksaltē Auna zīmē. Auna Hierarhija radīja smadzenes – saprāta instrumentu. (Н. Уранов Об астрологии, с. 217-218).
 
Auns – individuālās patības sākuma punkts.

DOMINĒJOŠĀS RAKSTURA ĪPAŠĪBAS

Augstsirdība Nepamatots risks
Centīgums Skarbums
Atsaucība Nesavaldīgums
Neatkarība Cietsirdīgums
Dedzība Pārlieka uzbudināmība
Pārdrošība „Vispirms Es!”
Novatorisms Steidzīgums
Reālisms Ideālisms
Sentimentalitāte Iecirtība
Drosme Neiecietība
Pašpārliecība Stūrgalvība