(c) 2016, izstradāja DSP

Medicīniskās astroloģijas pamati

Hipokrāts esot teicis, ka par ārstu nedrīkstētu sevi uzskatīt neviens, kurš nepārzina astroloģiju.
Arvien biežāk ārsti izvēlas pacientus, kuriem paredzēta plānveida operācija - acu, varikozo vēnu, plastiskā ķirurģija, ķeizargriezieni un tamlīdzīgi - sūtīt pie astrologiem, lai atrastu astroloģiski piemērotāko dienu operācijai. Vissvarīgākais parametrs, kuru ņem vērā ikviens astrologs - plānveida operācijas neveikt dienās, kad Mēness atrodas zodiaka zīmē, kura pārvalda operējamo orgānu vai ķermeņa daļu.
Auna pārziņā ir galva un viss tai piederīgais - zobi, ausis, deguns, seja, smadzenes un galvas kauli. Varbūt arī no šejienes cēlies teiciens par Aunu, kurš skrien ar galvu sienā, bet fakts ir fakts - žokļu, deguna, acu operācijas nevajadzētu ieplānot dienās, kad Mēness atrodas Auna zīmē.
Vērsis atbild par kaklu, kakla skriemeļiem, kā arī - par rīkli un barības vadu.  
Dvīņu pārziņā viskustīgākā ķermeņa daļa - pleci, rokas, lāpstiņas un atslēgas kauls, kā arī elpošanas sistēma - plaušas, elpvadi un bronhi.
Vēzim pieder krūts dziedzeri, krūšukurvis, ribas, kā arī kuņģis un gremošanas orgāni.
Lauva pārvalda cilvēka sirdi - vislepnāko no orgāniem, kurš patiesībā mums nodrošina visas dzīvības funkcijas. Un lai stāja būtu Lauviski lepna - arī mugura un mugurkauls līdz jostas vietai Lauvas pārziņā.Lauvu organisma visvājākā vieta ir sirds un asinsvadu sistēma.
Jaunava - pedantiski rūpīgā un pārbaudošā. Visatbilstošākā zīme, lai parūpētos par mūsu ķermeņa vidusdaļu - vēderu, nabu, zarnām, par barības vielu analīzi un sadali organismam nepieciešamajā virzienā. Tikai tik pedantiska zīme spēj atšķirt un sasķirot visu to, ko mēs apēdam un izdzeram.
Svari - jaukā, līdzsvarotā zīme, kurai būt skaistai ir tikpat dabiski kā elpot –atbild par ādu kā arī jostas rajonu, kurš pirmais brēc, ja mēģinām pacelt ko pārāk smagu (svarīgu). Par ādas skaistumu mūsu organismā rūpējas arī nieres un virsnieres, kā arī hormonālā sistēma - tas viss ir Svaru zīmes pārziņā.
Skorpioni - klusie ūdeņi ir tie dziļākie, viss, kas tiek darīts slepenībā - tur Skorpionam daļa. Ārējie un iekšējie dzimumorgāni, anālā atvere, urīnpūslis, taisnā zarna, krusta, kaunuma un iegurņa kauli - visslēpjamākās un kautrīgākās ķermeņas daļas mums pārvalda Skorpiona zīme.
Strēlnieks ir daudz atklātāks - pavedinošie gurni, augšstilbi, kā arī gūžas kauli, kurus tagad mīl atkailināt jaunieši - šīs ķermeņa daļas priecīgā un pavedinošā Strēlnieka pārziņā.
Mežāzis ir viena no zīmēm, kura ir mūsu stingrais balsts - likumi, noteikumi, visi kauli un skelets kopumā ir Mežāža stingrajā uzraudzībā, tāpat kā ceļgali un ceļa locītava. Un tā kā arī matiem un nagiem ar kalciju sakars - arī par tiem Mežāzis tur rūpi.
Vēl mazliet zemāk - apakšstilbi un potītes. Tātad varikozo vēnu operācijas labāk ieplānot dienā, kad Mēness nav Ūdensvīra zīmē. Dejotāju un sportistu vārīgās vietas kājās - potīšu saites, Ahilleja cipsla un viss apakšstilbs - tas Ūdensvīra pārziņā.
 Un visbeidzot - pēdiņas, pēdas, kādas nu kuram no mums iedalījusi Māte Daba un Zivs zīme. Un lai Zivs nejustos apbižota par tik salīdzinoši nelielu (bet ļoti svarīgu - mēs taču uz tās balstāmies!) ķermeņa daļu - visa limfatiskā un endokrīnā sistēma arī šīs zīmes pārziņā.

Un joprojām nenāks par ļaunu, ja ievērosiet čika laikus - reizēm tie sasniedz veselu dienu un pat ilgāku laiku - arī šis diez vai būs piemērots laiks plānotajām operācijām.
Un beigās - pats svarīgākais. Mēness atrašanās kādā no zodiaka zīmēm nevar būt par pamatu, lai atteiktu kādu akūti nepieciešamu operāciju. Viss augstākminētais attiecas tikai un vienīgi uz plānveida operācijām!