(c) 2016, izstradāja DSP

LAUVA (23 VII-22 VIII)

Otrā Ūguns stihijas zīme. Pastāvīgas degšanas un gaismas uguns. Lauvas – zvēru karaļa – simbolika saistīta ar varas un līderības ideju. Tieksme uz radošu procesu un aktīvu pašizpausmi, neatkarību, ārēju spozmi, košumu. Projicējas uz sirdi un mugurkaulu.
 
„Lauvas zvaigznājs, kas par 30° ir priekšā Saulei, vada to un ar savām ķepām palīdz Saulei aust un rietēt. Lauva – Saules vienīgā māja.” (Роберт Браун «Звёздная теология и масонская астрономия»). Lauva tika pielūgta gan austrumos, gan rietumos; to pielūdza ēģiptieši un meksikāņi. Augstākais Lielbritānijas Druīds tika attēlots kā Lauva. Dažu tautu reliģijās bieži vien iniciācija notika ar „Lauvas ķetnu palīdzību”.

„Ūdensvīram pretējā Lauvas zīme ir pati ugunīgākā no visa Uguns trigona zīmēm – Auna, Lauvas un Strēlnieka. Šī zīme pārstāv augstāko ugunīgo Hierarhiju, kuras sirds ir Pasaules Māte jeb Akāšas – Sākotnējās substances Nūmena Sirds.” (Н. Уранов Об астрологии, с. 31).

DOMINĒJOŠĀS RAKSTURA ĪPAŠĪBAS
 
Vērtība                                                            Stingrība
Pārliecība par sevi                                           Raupjums
Nenogurstoša enerģija                                    Nepiesardzība
Godkāre                                                          Slinkums
Augstsirdība                                                   Steidzīgums
Labsirdība                                                       Pašpaļāvība
Uzticība                                                          Godkāre
Taisnīgums                                                      Egoisms
Devība                                                            Despotisms
Drosme                                                           Pretenciozitāte
Lepnums                                                         Riskantums
Sirsnīgums                                                      Nepatiesa vienkāršība
Iecietīgums                                                      Tieksme izcelties
 
 
PAŠREALIZĀCIJA UN VESELĪBAS PROBLĒMAS
          Lauva – Zodiaka centrālā zīme. Cilvēks ir neviennozīmīgs, ar nosliecēm uz galējībām. Viņi izvēlas darīt to, kas viņiem var atnest slavu un atzinību. Ja viņi atpūšas, tad dara to no visas sirds. Viņi ir ļoti uzticami draugi, aiz ārējā egoisma un godkāres slēpjas patiesi „zelta sirds”. Ja nāks pārbaudījumi, Lauva nekad neatkāpsies, nenotrīsēs likteņa triecienu priekšā, jo viņa dabā ir būt varonīgam.   
Lauvas dabā ir būt valdniekam.  Kad viņi vada, tad jūtas svarīgi; viņi pamāca citus un sasniedz savus mērķus. Lepnie un pašpaļāvīgie Lauvas nepadodas dziļai psiholoģiskai analīzei un nereti pret tiem, kas viņiem glaimo, izrāda augstsirdību. Pret tiem, kas izturas tieši, Lauvas var būt stingri un raupji.   
Lauva –ir pati veselīgākā Zodiaka zīme. Saule labvēlīgi iedarbojas uz viņa sirdi, kas ir par pamatu spēcīgai izturībai un dzīvības spēkiem. Tomēr arī vislielākā slodze ir sirdij, tā cieš ātrāk par citiem orgāniem un signalizē par to ar dažādām slimību izpausmēm. Pašaizliedzīgs darbs un tieksme pēc izklaidēm pievieno kaites, kas saistītas ar pārmērībām.
Lauvām slimības ir saistītas galvenokārt ar sirdi – ateroskleroze, stenokardija, aneirisma un tahikardija.
Brīnišķīga īsta Lauvas īpašība ir iedzimta psihiskā enerģija, magnētisms, pateicoties kuram Lauva var iedvest savai zāļu tējai psihostimulējošu impulsu, kas var novērst daudzas saslimšanas.
Ikdienā Lauvām ieteicams lietot Saules augu dzērienus un tējas, profilaksei un ārstniecībai– Saturna augus.