(c) 2016, izstradāja DSP

JAUNAVA (23VIII- 23 IX )

Otrā Zemes stihijas zīme. Astroloģiski simbolizē akurātumu un kārtību, atbildības sajūtu. Metodiskums, orientācija uz racionālismu, praktiskums, īstenības sadalīšana daļās, lai analizētu. Jaunavai ir svarīgas detaļas.

Senajos Zodiakos Jaunava attēlota ar kviešu vārpu rokā. „Jaunava – sestā zīme – saistīta ar zarnu traktu, gremošanu, barības veidā uzņemtās matērijas elementu asimilāciju 

DOMINĒJOŠĀS RAKSTURA ĪPAŠĪBAS
 
Objektivitāte                                                   Skepse
Cilvēcīgums                                                    Aizdomīgums
Tīrīgums                                                          Nevīžība          
Gatavība palīdzēt                                           Egocentrisms
Mīlestība uz pilnību                                        Kašķīgums
Centīgums                                                      Noslēgtība
Praktiskums                                                    Sīkumainība
Mērķtiecīgums                                                Paviršums
Uzticība                                                          Ierobežotība
Pašpārliecība                                                   Aizdomīgums
Metodiskums                                                  Melanholisms
 
 
PAŠREALIZĀCIJA UN VESELĪBAS PROBLĒMAS
 
Astroloģijā Jaunava simbolizē praktiskumu, garīgo tīrību un kalpošanu pienākumiem – vecāku, darba, pilsoņu. Viņas neceļ gaisa pilis, bet vienmēr zina, kas viņām ir vajadzīgs, analizē situāciju un mērķtiecīgi dodas iecerētajā virzienā. Tas raksturo viņu spēju optimizēt lēmumus visgrūtākajās situācijās un ticību sev, un tas saistīts ar dzīvības enerģijas neizšķērdēšanu un magnētismu. Principi, kas citiem nav skaidri, Jaunavai ir tuvi un saprotami, viņām ir smalka psihiskā uztveršana
Jaunavas ir ļoti izvēlīgas it visā: ēdienā, apģērbām, darbā un hobijos, draudzībā un mīlestībā. Aiz mierīgās ārienes, kas liekas vienaldzīga, bieži vien slēpjas kaislīga daba. Tie ir stipri cilvēki ar apskaužamu gribu, labi attīstītu loģisko domāšanu un praktisku intelektu.
Jaunava izrāda īpašu uzmanību veselībai, higiēnai un diētai. Tā var kļūt pat par uzmācīgu ideju, jo Jaunavai ir iedzimtas bailes no slimībām.
Galvenās veselības problēmas saistītas ar gremošanas sistēmu.   
Koncentrēšanās uz sevi, aizdomīgums, interešu ierobežotība, piekasīgums – ja šīm sliktajām īpašībām ļaus vaļu, tad tās var stipri ietekmēt Jaunavu un iztukšot viņas dvēseli.
Astrologi Jaunavām iesaka paplašināt redzesloku, izvairīties no piekasīguma, netērēt spēkus sīkumos. Lietderīgi izkopt sirds siltumu attiecībās ar apkārtējiem, bet neizsaukt uz sevi žēlumu un līdzjūtību sliktas veselības dēļ. Veselība noteikti atjaunosies, ja Jaunava iemācīsies uzturēt dvēseles līdzsvaru un psihiskās enerģijas pieplūdi, tāpat kā nodrošinās pareizu ēšanu.