(c) 2016, izstradāja DSP

Saules ieiešana Auna zīmē

Līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē 2016. gada 20. martā plkst. 6:30, sākas jaunais astroloģiskais gads un Pavasara Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem pavasara Saulgriežiem. Astroloģiskā gada sākumā mainās arī gadu pārvaldošā planēta ,ieslēdzās Marsa gads līdz 2017. gada  20. martam.
No 2017. gada 20. marta plkst 12:29 pēc Magu zvaigznes sākās Saules gads.
Saules gads - 

Magu zvaigzne

 • Bētlemes vai Ziemassvētku zvaigzne- visbiežāk saukta par Magu zvaigzni ir sens un nozīmīgs simbols astroloģijā.

2017.gada pārvaldniece - Saule

Saules gadi- 2010. un 2014.
Minerāli- dimants, rubīns, topāzs, hrizolīts un hiacints.
Augi- vīnogas, lauru koks. 
 • Saule - garīgais, fiziskais, enerģētiskais centrs, cilvēka garīgā sākotne, gaisma un enerģija. Saule simbolizē dzīvību.
 • Saules astroloģiskais aspekts -personības būtība, ego, pašapziņa, cilvēka individualitāte, vīrišķais, valdošais, karsts.
 • Saules kabalistiskais aspekts- visa garīguma avots, Saule- dzīvības, gaismas un mīlestības templis.
 • Ezoterikā Saule iemieso erceņģeli Mihailu, kurš uzvarēja sātanu. Saule simbolizē pozitīvo, agresīvo, kontrolējošais kosmiskais spēks.
 • Intelektuālais aspekts- pārvalda augstākās ambīcijas, kā arī morālās kvalitātes: gara spēks, pašpietiekamība, cerība, godīgums, sirdsapziņa.
 • Saules gadā dzimušie ir līderi- lepni, ambiciozi, augstsirdīgi, pašapzinīgi, aktīvi, apliecina radošu spēku.
 • Saule nosaka un ietekmē cilvēka dzīves spēka enerģiju. 
 • Saules gadā cilvēkā rodās aktivitāte, radošums, pašpārliecinātība, autoritārisms, daudz mīlestības, patīk greznums, cēlums un diženums. Gads cilvēkam dod iespējas atklāt talantus, realizēt sen iecerētus, radošus projektus, spēju kļūt par līderi.
 • Saules gadam raksturīga gaisma, enerģija, spēks, mērķtiecīgums, tajā skaitā rūpniecībā un ekonomikā. Jaunas oriģinālas veco ideju realizācijas iespējas.

Влияние транзитной Луны на сад и огород

(12.04.2016.)
Аграрная астрология, являясь одной из древнейших ветвей астрологической науки, занимается подсказкой, когда и что сеять или сажать, чтобы результат соответствовал ожиданиям, желаниям, надеждам.
 
Kосмобиологическиe истины, которые влияют на сад и огород. Двенадцать обязательных правил прохлждения Луны по знаку:

Saturna un Jupitera kvadratūra

(12.04.2016.)
Dāsnais, devīgais un plašumu mīlošais krusttēvs Jupiters no marta līdz jūnijam būs nedraudzīgās attiecībās ar kārtību, noteikumu un smagu darbu mīlošo Saturnu.

Kā šobrīd raksturot to attiecības? Tā ir nepieņemšana, nesaprašana, grūtības mijiedarboties. Šī aspekta iespaidā abas planētas it kā tiecas viena pēc otras sapratnes un uzklausīšanas, jo iespējams, ka kaut ko tomēr var ņemt vērā, taču starp tām šobrīd tāds kā liels un augsts mūris. Ne sadzirdēt, ne saredzēt vienam otru. Saturns ir tas, kurš prasa ļoti nopietnu, ilgstošu un smagu darbu, taču Jupiteram vajag plašu vērienu, tam vajag redzamus un jūtamus panākumus tagad. Saturna ierobežojumi satiekas ar Jupitera paplašināšanos. Jupitera plašajam vērienam tas nav pa prātam, ko spēj. Un tā mētās abi pret biezo mūri savus argumentus un uzskatus.

Astroloģijas virzieni:

 • Natālā (dzimšanas) astroloģija – interesējas par cilvēka personības struktūru, viņa talantiem, dzīves uzdevumiem, iespējamajām problēmām, profesijas izvēli utt.
 • Astropsiholoģija – apraksta personības iekšējo, psiholoģisko uzbūvi, īpatnības un problēmas.
 • Prognostiskā jeb paredzēšanas astroloģija – nodarbojas ar nākotnes notikumu prognozēšanu.
 • Sinastriskā jeb saderības astroloģija – risina savstarpējo attiecību problēmas, nosaka vai iespējama konfliktu rašanās starp personām, utt.
 • Horārā astroloģija – meklē konkrētas atbildes uz konkrētiem uzdotajiem jautājumiem- Mundānā astroloģija – nodarbojas ar cilvēces un valstu likteņiem.

Medicīniskās astroloģijas pamati

Hipokrāts esot teicis, ka par ārstu nedrīkstētu sevi uzskatīt neviens, kurš nepārzina astroloģiju.
Arvien biežāk ārsti izvēlas pacientus, kuriem paredzēta plānveida operācija - acu, varikozo vēnu, plastiskā ķirurģija, ķeizargriezieni un tamlīdzīgi - sūtīt pie astrologiem, lai atrastu astroloģiski piemērotāko dienu operācijai. Vissvarīgākais parametrs, kuru ņem vērā ikviens astrologs - plānveida operācijas neveikt dienās, kad Mēness atrodas zodiaka zīmē, kura pārvalda operējamo orgānu vai ķermeņa daļu.

Ūdensvīrs (20.I -19.II)

Trešā Gaisa stihijas zīme. Simbols – zināšanu ūdens, kas līst pār cilvēci. Izteiktu polaritāšu un galējību zīme. Tiekšanās pēc jaunām zināšanām. Mijiedarbība globālā līmenī. Atbilstošajā psiho tipā aktīvu, dzīvīgu pozīciju, neatkarību, ekstravaganci. Tiekšanās uz augstiem un globāliem mērķiem.

Šī zīme saistīta arī ar nervu sistēmu. Ūdensvīrs – augstākās sadarbības zīme.

Zivis (19.II - 21.III)

Trešā Ūdens stihijas zīme. Simbols – divas zivis, kas peld dažādos virzienos – viena pa straumi, otra – pret. Tā ir pēdējā Zodiaka zīme, cikla attīstības beigu zīme. Tajā iespējama attīrīšanās pašā dziļākajā līmenī pirms jauna cikla sākuma, kas iespējams tikai kā pāreja uz citu pakāpi.

VĒRSIS (20.IV-21.V)

Pirmā Zemes stihijas zīme. Vērša simbols – buļļa galva ar ragiem. Praktiskums, konkrētība, stabilitāte, inerce. Spēja uzkrāt un noturēt. Neatlaidība mērķa sasniegšanā, spīts. Formas izjūta, jutekliskums. Cilvēka ķermenī projicējas uz kaklu.

Dvīņi (22.V - 21.VI)

„Homēra himnās” un Pindara darbos sastopama alegorija par Ledu un diviem viņas dēliem-dvīņiem, „kuri kļūst par divējādā cilvēka – mirstīgā un nemirstīgā – simbolu. Tāpat viņi simbolizē Trešo rasi un tās transformācijas no dzīvnieciskā cilvēka un dievišķo cilvēku, kuram ir dzīvniecisks ķermenis.”

Pirmā Gaisa stihijas zīme. Astroloģiskā nozīme – informācijas pārnešana, kontakti. Izpaužas kā tiekšanās uz sadarbību, kustīgumu, vieglumu, nepastāvību un tiekšanos pēc pārmaiņām. Projicējas uz rokām un elpošanas orgāniem.

VĒZIS (22 VI - 22 VII)

Pirmā Ūdens stihijas zīme. Ievirze uz iekšu, uz dzīlēm. Emocionalitāte, intravertums, piesardzība. Liela nozīme ir pagātnei un dzīves vietai. Projicējas uz kuņģi un krūtīm.

„Vislielākais Saules staru daudzums krīt uz Zemi Vēža zīmē.  Nevis Saule, bet Mēness pārvalda Vēža zīme. Mēness ir fiziskās dzīves valdnieks. Saules Spēki, kas fiziskajai pasaulei nes dzīvību, iedarbojas ar Mēness starpniecību un caur  „ēterisko dubultnieku”.” (Н. Уранов «Об астрологии», с. 59).

„Vēzis, Mēness māja, ko sauc par „Dzīves vārtiem”, pārvalda vēderu , kuņģi un krūtīs. Vēzis – pēcnācēji, ģimene un māja, ligzda. (Н. Уранов «Об астрологии», с.220).

LAUVA (23 VII-22 VIII)

Otrā Ūguns stihijas zīme. Pastāvīgas degšanas un gaismas uguns. Lauvas – zvēru karaļa – simbolika saistīta ar varas un līderības ideju. Tieksme uz radošu procesu un aktīvu pašizpausmi, neatkarību, ārēju spozmi, košumu. Projicējas uz sirdi un mugurkaulu.
 
„Lauvas zvaigznājs, kas par 30° ir priekšā Saulei, vada to un ar savām ķepām palīdz Saulei aust un rietēt. Lauva – Saules vienīgā māja.” (Роберт Браун «Звёздная теология и масонская астрономия»). Lauva tika pielūgta gan austrumos, gan rietumos; to pielūdza ēģiptieši un meksikāņi. Augstākais Lielbritānijas Druīds tika attēlots kā Lauva. Dažu tautu reliģijās bieži vien iniciācija notika ar „Lauvas ķetnu palīdzību”.

„Ūdensvīram pretējā Lauvas zīme ir pati ugunīgākā no visa Uguns trigona zīmēm – Auna, Lauvas un Strēlnieka. Šī zīme pārstāv augstāko ugunīgo Hierarhiju, kuras sirds ir Pasaules Māte jeb Akāšas – Sākotnējās substances Nūmena Sirds.” (Н. Уранов Об астрологии, с. 31).

JAUNAVA (23VIII- 23 IX )

Otrā Zemes stihijas zīme. Astroloģiski simbolizē akurātumu un kārtību, atbildības sajūtu. Metodiskums, orientācija uz racionālismu, praktiskums, īstenības sadalīšana daļās, lai analizētu. Jaunavai ir svarīgas detaļas.

Senajos Zodiakos Jaunava attēlota ar kviešu vārpu rokā. „Jaunava – sestā zīme – saistīta ar zarnu traktu, gremošanu, barības veidā uzņemtās matērijas elementu asimilāciju 

SVARI (24 IX - 23 X)

Otrā Gaisa stihijas zīme. Simbols – divi svaru kausi. Harmonijas un līdzsvara problēma, izvēles problēma. Astroloģiski simbolizē tiekšanos uz vienprātību, līdzsvaru ar apkārtējo vidi visos līmeņos. Pievērš lielu uzmanību attiecību ārējai pusei. Attīstīts estētiskais sākums, tieksme uz skaistumu. Attiecīgajā psihotipā ļoti akcentēta partnerattiecību tēma. Projicējas uz jostas vietu, krustiem, nierēm, ādu. 
 
„Pievērsiet uzmanību, ka septītā Zodiaka zīme – Svari – ir gan LAULĪBU, gan TIESAS zīme jeb māja. Svari, pats zemākais Zodiaka Apļa punkts, simbolizē to, ka cilvēces evolūcijas ceļā ir sasniegts līdzsvars starp garu un matēriju. Gars ir Vīrišķā Sākotne. Matērija ir Sievišķā Sākotne. Laulības ir abu šo sākotņu radoša savienība. Tāpēc arī Svaru zīmes pārvaldniece ir Venēra – Mīlestības planēta. Bet kāds sakars te tiesas lietām? 
 
Svari simbolizē līdzsvara sasniegšanu starp garu un matēriju visas cilvēces evolūcijas ceļā. Gars – vīrišķā sākotne, matērija – sievišķā sākotne. Sākotnes savieno Mīlestība. 

SKORPIONS (24 X - 22 XI )

Otrā Ūdens stihijas zīme. Simbols – skorpions; otrs simbols – ērglis. Šo zīmi saista arī ar Fēniksu, kas atdzimst no pelniem. Nereti saka, ka Skorpions ir robeža starp šo un citu pasauli. Zīmei raksturīga spēja ilgi cīnīties, spēcīga griba, noslēpumainība. Atbilstošā psihotipā dod emocionalitāti, noslēgtību, spēju pielāgoties un izrādīt pretestību ārējiem apstākļiem, pašatjaunošanos. Nosliece uz risku. Projicējas uz dzimumorgāniem un izvadorgāniem. 
„Skorpions – vairošanās zīme – ir arī nāves māja. Krāšņa puķe savā attīstībā sasniegusi aromāta spēka pilnbriedu un saņēmusi apaugļojošo bultu, tajā pašā brīdī sāk mirt. Dodami dzīvību saviem bērniem, mēs sākam gatavoties nāvei.” (Н. Уранов «Об астрологии, с. 26).
 
Skorpions – „Čūska – apslēptās garīgās gudrības simbols”. Ir trīs dažādi Skorpiona simboli: 
• Tarantuls – māņu un sagrozījumu simbols, indīga kukaiņa simbols
• Čūska - gudrības simbols „Ureus” Čūskas-Skorpiona zīme uz galvas 
• Ērglis – okultās iniciācijas zīme, lidojošais ērglis – putnu karalis. 

Strēlnieks (23.XI - 22.XII)

Trešā Uguns stihijas zīme. Simbols – loks ar nostieptu stiegru un augšup vērsta bulta. Galvenā īpašība – tiekšanās uz mērķi. Aktivitāte mērķa sasniegšanā, enerģija, darba spējas.

Mežāzis (22.XII - 20.I)

Trešā Zemes stihijas zīme. Simbols – mītisks dzīvnieks.  Kalnu virsotņu un ūdens dzīļu savienojums. Raksturīgs konkrētums, praktiskums un stabilitāte virzībā uz mērķi. Tā ir pabeigtas formas un noteiktas struktūras zīme. Šiem cilvēkiem ir svarīgs konkrēts rezultāts.