(c) 2016, izstradāja DSP
Prognoze 01.02.2018.

Šodien ieteicāms  ķerties  pie  konkrētu praktisko lietu realizācijas.
Paraksīt ilgtermiņa līgumus. Labs laiks jebkuras darbības sākumam. Labs laiks attiecību sakārtošanai.
Nav ieteicmas plānotās  ķirurģiskās operācijas. Ieteicams  adekvāti novērtēt savus spēkus. Var griesties pie dazādām sabiedriskām un valsts un  juridiskām  instancēm pie priekšniecības ar dažādiem jautājumiem.

2018.gada 16.februārī sāksies  Zemes Suņa gads

Ugunīgais Gailis negribīgi, taču nākamā gada 16.februārī tomēr pavēdinās spārnus šajā lokā pēdējo reizi, atdodot gada dzīvnieka troni Zemes Sunim. Un suns, kā zināms, nemēdz sēdēt mierā – viņš visu gadu modri sargās mūsu labklājību. Suns iemieso taisnīgumu, nekad nenodod, un viņa valdīšanas gadā uztraukties nenāksies – viss notiks tā, kā to būsi pelnījis. Precīzi un taisnīgi.
2018.gadā droši var ķerties klāt jebkurai nodarbei – suns, kā zināms, drosmīgi metas cīņā, daudz nedomājot par sekām. Zeme sniedz stabilitāti. Zemes stihijai raksturīga pacietība, taisnīgums, godīgums un sistemātiskums. Tomēr tā var arī smacēt un pieprasīt, tāpēc Dzeltenā Zemes Suņa gadā svarīgi dzīvot nepārkāpjot savus principus. Neraugoties uz to, ka Suns pārmaiņas nemīl un nealkst pārcelties no suņubūdas uz pili, viņš darīs visu, lai uz zemes mītošajiem palīdzētu uzlabot sadzīves apstākļus. Galvenais, ticēt brīnumam – 2018.gada saimnieks ar prieku palīdzēs tam notikt.
Ja ziemā Suns vēl tikai uzņems tempu, pūloties sakārtot impulsīvā Sarkanā Gaiļa radīto haosu, tad jau ar pirmajām pavasara vēsmām viss būs gatavs. Mostoties no ziemas miega, daudzi var cerēt uz veiksmi naudas lietās – monētas un banknotes piesaistīs gada krāsa – dzeltenā. Protams, Suns neizkašās no puķudobes zelta stieņus un neaizvedīs mūs pie mežā ieraktas bagātību lādes. Tomēr tie, kas čakli strādās un būs mērķtiecīgi, var sagaidīt gan paaugstinājumu amatā, gan prēmijas, gan citus labumus. Bez tam, dzeltenā ir arī saules krāsa, tā uzlādēs ar saules enerģiju, pozitīvismu, mundrumu un labu garastāvokli – strīdēties ar Dzelteno Zemes Suni ir bezjēdzīgi, tas tik un tā sarīkos mums pasakainu un priekpilnu dzīvi.
Suns ir nesavtīgs un augstsirdīgs dzīvnieks, tas nealkst slavas un komforta. Taču rūpīgais gada saimnieks priecāsies, ja mūs ieskaus skaistas lietas un mēs ģērbsimies tā, it kā būtu kļuvuši par karaļiem un princesēm. Tā ka – daiļās dāmas, 2018.gadā jūs bez sirdsapziņas pārmetumiem varēsiet papildināt savu garderobi!
2018.gadā cieņā būs tādas īpašības kā draudzīgums un godīgums. Pat saskarsmē ar nikniem konkurentiem mēs nedrīkstam kļūt lišķi vai divkoši. Visam jānotiek saskaņā ar likumu – Suņa gadā neviens neuzdrošināsies mūs piemānīt vai ievilkt kādā krāpnieciskā darījumā. Ja nu tomēr, tad šie cilvēki saņems pēc nopelniem, nešaubieties. Iespējams, sirdsapziņa ierunāsies arī nodokļu nemaksātājiem.
Astroloģe Irena Maksimenko