(c) 2016, izstradāja DSP

Konsultācijas astroloģijā

Katrā horoskopā, raksturojot kopējo situāciju,  īpaša  uzmanība  tiek veltīta tam,  ka pats cilvēks var atrisināt noteiktas situācijas, izprast savas spējas un kļūt par sava likteņa kalēju. Astrologa pienākums ir palīdzēt atrast vispareizāko risinājumu.

Konsultācijas numeroloģijā

Numeroloģija ir zinātne, kura, balstoties uz  skaitļu un ciparu enerģētiku, var sniegt ļoti precīzu cilvēka  psiholoģisko portretu, talantu potenciālu , enerģētiku, izanalizēt dzīves ciklus. Pēc dzimšanas datiem sastāda karti, pēc kurās izskata dažādus interesējošos jautājumus: vārda  uzvārda  atbilstība cilvēkam, individuālā gada, mēneša un dienas nozīmi, attiecības ar citiem cilvēkiem, partnerattiecību raksturojums.

Konsultācijas ar taro kāršu pielietošanu

Konsultācijas ar taro kāršu pielietošanu, nosakot galvenās  gada tendences, situācijas  un  iespējamos  risinājumus.

Pasākumi

Labprāt piedalāmies dažādos pasākumos, kur sniedzam īsas konsultācijas. Tas ir ļoti patīkams  pārsteigums, sagatavojot arī konkrētas tēmas ir iespējams piedalīties dažādos tematiskos svētku pasākumus, pastāstot par Zodiaka zīmēm, to saderību un iespējamām partnerattiecību vīzijām, kas bieži ir saistīta ar kāzu pasākumiem vai citiem svarīgiem dzīves posmiem.